BOOK YOUR STAY
4
Oct, 2023
5
Oct, 2023
Created with Sketch. 1 Created with Sketch.
People

Kontaktai

NERINGA RIVIERA – naujai pastatyta vila, toje pačioje vietoje, kur nuo 1880-ų metų lankytojų laukė prabangusis „Schweizer Haus“. Vila ramioje vietoje, šalia miško ir Kuršių marių. Puikiai įrengti nauji, gražiai dekoruoti apartamentai kviečia ilsėtis su šeimomis ir draugais.

Telefonas

+370 652 32910

Adresas

Kalno g. 8B, Juodkrantė

Rekvizitai

Sąskaita : SEB bankas LT937044060008300557

Užsakymo taisyklės

Apmokėjimas ir rezervavimo panaikinimas
– Rezervacija garantuojama gavus išankstinį ne mažiau 30% bendros sumos apmokėjimą pavedimu ir ne vėliau kaip per 2 darbo dienas nuo užsakymo datos.
– Atšaukti arba perkelti rezervaciją be anuliavimo mokesčio galite ne vėliau kaip prieš 5 darbo dienas (sezono metu – ne vėliau kaip prieš 4 savaites) iki atvykimo datos. Jei svečias neatvyksta, neatšaukus rezervacijos ar atšaukus likus mažiau nei 5 darbo dienoms (sezono metu – mažiau nei 4 savaitės) iki atvykimo, rezervacijos mokestis negrąžinamas.
– Rezervacijai garantuoti galima turimu dovanų kuponu iki jo galiojimo termino pabaigos.
– Jei paslaugos naudojantis dovanų kuponu buvo rezervuotos ir svečio neatšauktos arba neperkeltos į kitą Jums patogią datą – ne vėliau kaip prieš 5 darbo dienas (sezono metu – ne vėliau kaip prieš 4 savaites) iki atvykimo datos, jos laikomos panaudotomis.

Parašykite mums

Mes mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus.

    Neringa Riviera su iskaba