BOOK YOUR STAY
4
Mar, 2024
5
Mar, 2024
Created with Sketch. 1 Created with Sketch.
People

Paslaugos

Puikiai įrengti nauji, gražiai dekoruoti apartamentai kviečia ilsėtis su šeimomis ir draugais. Svečiams siūlome pasigrožėti išskirtine Kuršių nerijos gamta, lankant Naglių rezervatą, Pilkąsias, Parnidžio kopas, pasivaikščioti Juodkrantės senąja giria, kvėpuojant deguonimi prisotintu ir švariu oru.

Šeimos atostogos

Šeimos atostogos

Vila “Neringa Riviera” – puiki galimybė jūsų idealioms atostogoms prie jūros visus metus.
Penki puikiai įrengti apartamentai su atskirais įėjimais ir terasomis suteiks jums privatumo. Už kelių dešimčių metrų nuo vilos prasideda šimtametė Juodkrantės sengirė, o už 1,3 km jūsų lauks jūra su plačiais balto smėlio paplūdimiais. Iki jūros nueisite miško tako, taip pat galite jūrą pasiekti dviračiu ar automobiliu. Juodkrantės centrinis paplūdimys apdovanojamas Mėlynosios vėliavos ženklu, tai kokybės ženklas – šiuo ženklu apdovanoti paplūdimiai laikosi itin griežtų ekologijos reikalavimų, saugo gamtą ir rūpinasi poilsiautojais.

Pabėgimas nuo rutinos

Vila veikia ištisus metus. Pabėkite savaitgaliui prie jūros rudenį, gražią žiemos dieną ar ankstyvą pavasarį. Mėgaukitės ramybe, tuščiais dviračiu takais, ilgais pasivaikščiojimais palei jūrą ar Kuršių marių krantine. Pasirinkite gintarų, kuriuos išmeta po audros jūra Juodkrantės centriniame pliaže. Grynas, jodu prisotintas oras, per žiemą žaliuojantys pušynai ir šilti vakarai jaukioje svetainėje įkvėps naujiems iššūkiams.
Ar žinote, kad Juodkrantė XX a. pradžioje buvo prabangus, Europos elito mėgstamas kurortas, kuris nenusileido puikiems Šveicarijos Alpių kurortams, gal būt todėl būtent čia stovėjęs viešbutis prieš 140 metų ir vadinosi „Šveicariškas namas“. Pasivaikščiokite senąja vilų gatve, išgirskite jos istoriją, kuria mielai pasidalins draugiški L. Rėzos kultūros namų darbuotojai.
Workation

``Workation``

Jeigu jūsų komanda ieško įkvėpimo įveikti didelius iššūkius, planuokite kelių dienų ar savaitės darbo stovyklą Juodkrantėje. Nuostabi gamta, greitas 1 Gb/s internetas, 13 patogių kambarių. Mokymams ar didesniems susirinkimams galima nuomotis netoliese esančią L. Rėzos kultūros centro erdvę ir šviesią salę su langais į marias. Puikiai įrengtos sporto aikštelės ir daugybė miško takų, kuriuos galite įveikti su šiaurietiško vaikščiojimo lazdomis aplankant Juodkrantės Raganų kalną, Akmens skulptūrų parką, Dendrologinį taką, Garsų gaudyklę ar nueiti iki „Rūgštus miškas“ filmavimo vietos. Naglių draustinis, Pilkosios kopos – visas šias nuostabias vietas, įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo objektų sąrašą, galite aplankyti žygiuojant ar keliaujant dviračiu.

Šeimos šventės

Sutikite gimtadienį ar kitą šeimos šventę prie jūros! Visa vila gali būti paruošta išskirtinai jūsų šventei. Pasikvieskite draugus į savo namus prie jūros, išsirinkite vakarienę viename iš Neringos restoranų ir nusiteikite puikiam poilsiui. O vilos terasose sutikite rytą ragaujant žolelių arbatą ar pasimėgaukite mūsų vaišinamos šveicariškos šviežios kavos puodeliu.
Seimos sventes
BOOK YOUR STAY
4
Mar, 2024
5
Mar, 2024
Created with Sketch. 1 Created with Sketch.
People